BİZ SİZİ ARAYALIM DP PORTAL GİRİŞ ONLINE İŞLEMLER
Anasayfa > Blog > Dijital Dönüşüm, Gücünü Bir Kez Daha İspatlıyor!

2 dk okuma süresi

Dijital Dönüşüm, Gücünü Bir Kez Daha İspatlıyor!Dünya’yı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını ile e-Dönüşüm uygulamalarının önemini bir kez daha anlıyoruz. Salgından dolayı evde kalınması, işlerin evden yürütülmesi çağrıları yapılırken dijital dönüşüme geçen firmaların operasyonel işlerini yürütmek için ofiste olmaları gerekmediğini deneyimliyoruz.

e-Dönüşüm Uygulamalarını Kullanan Firmalar, İşleyişlerine Devam Ediyor!

Firmalar, e-Dönüşüm uygulamalarını kullanarak ofisten uzakta da olsalar tüm işlemleri tek tıkla hallederken, tüm belgelerine de tek tıkla ulaşabiliyorlar. Temasın çok riskli olduğu bu dönemde, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya geçmiş olan firmalar faturalarını elektronik ortamda oluşturup alıcıya e-Posta ile gönderip teması ortadan kaldırıyorlar. Unutmayın; virüsler faturaların gönderildiği plastik kargo poşetleri üzerinde 72 saate kadar yaşayabiliyorlar.

e-Dönüşüm’e Digital Planet İle Geçerek, Operasyonel İş Süreçlerinizin Devamlılığını Koruyun!

Digital Planet olarak; Koronavirüsü’nden korunmak ve ülkemizde daha fazla yaygınlaşmasını engellemek adına gerekli önlemleri aldık. İlk vakanın açıklanmasının hemen ardından, ihtiyaç duyulan tüm altyapıyı hazırlayarak çalışanlarımızın tamamını evden çalışma sistemine geçirdik. Ofislerimizden uzakta da olsak, finansal belgelerinizi dilediğiniz her yerden güvenli şekilde yönetmenizi sağlayacak güçlü altyapımızla tüm kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz birbirleri ile aktif olarak iletişim halinde ve destek ekiplerimiz 7/24 kesintisiz olarak tüm kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Verilerinizi 3 yedekli olarak sakladığımız veri merkezlerimizde de gereken tüm önlemleri aldık.

Hâlâ e-Dönüşüm uygulamalarına geçmediyseniz ve bu süreçte e-Dönüşüm’e geçmenin zor olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Digital Planet olarak hepimizin sağlığı için tüm bilgi alma ve başvuru süreçlerini fiziksel temas kurmadan online şekilde yürütüyoruz.

e-Dönüşüm’e geçmek için tek tıkla başvuru yapın, sizi arayalım!

Finansal verilerinize ilk günkü motivasyonumuz ile sahip çıktığımızdan emin olabilirsiniz! Güvenilir iş ortağınız olarak her süreçte yanınızdayız!

Bilgilendirme

Digital Planet

Tarih

2.4.2020

KATEGORİ

Bilgilendirme

PAYLAŞ: